RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Мольберти дитячі

Min:525 Min:525

Мольберт Limo Toy 0703 64305 зелено-блакитний

Код: 45165

Виробник: Limo Toy (КНР)

Ціна:
525 грн

Мольберт Limo Toy 0703 64305 зелено-блакитний

Артикул: ut-00000064305

Мольберти для дитячої творчості

Малювати люблять всі діти. Як правило, малюки не замислюються, де можна, а де не можна залишати мистецтва, в зв'язку з цим розмальованими можуть виявитися стіни, дверки меблів і побутової техніки та інші невідповідні поверхні. Тому треба якомога раніше привчати дитину малювати на спеціальному пристрої. Важливо лише правильно вибрати мольберт для дітей, щоб він ідеально підходив і за ціною, і за якістю, і за зручністю експлуатації.

Які бувають мольберти для дітей?

Існує кілька видів мольбертів для дитячої художньої творчості. Найбільш популярними вважаються:

дитячі мольбертимольберти для дітей

  • хлопавка, складається з двох несучих рам, одна з яких є опорою, а друга являє собою безпосередньо, робочу поверхню;
  • двосторонній, вважається універсальним, тому що являє собою дві робочі поверхні, на одній з яких можна малювати олівцями, а на іншій - крейдою;
  • стіл-трансформер, швидко збирається і придатний до використання в якості шкільної парти, столи для творчості або мольберта;
  • настільний мольберт, легко переставляється, можна використовувати, тримаючи на колінах, брати з собою на природу для замальовок.

Всі перераховані мольберти для дітей мають свої переваги, тому вибирати треба, виходячи з індивідуальних потреб дитини та фінансових можливостей батьків.

Як підібрати мольберти для дітей?

При виборі необхідно враховувати площу дитячої кімнати, адже не завжди в неї можна встановити додатковий стіл. Тому більшою популярністю користується дошка мольберт для дітей, яку можна встановити на вже наявний стіл. Так само треба визначитися з матеріалом, з якого виконані вироби. Дерево є натуральним матеріалом, тому деякі батьки віддають перевагу йому, але пластик набагато легше, легко миється і чиститься, а сучасні дитячі вироби з нього повністю відповідають екологічним вимогам безпеки.

Де купити дитячі мольберти в Києві?

Ви можете мольберт для дітей купити в Києві в інтернет магазині Подушка, що спеціалізуються на реалізації товарів для дітей. Основними достоїнствами магазину є доступні ціни, широкий асортимент, висока якість і екологічна чистота товарів, швидке оформлення замовлення, можливість оплати різними способами і індивідуальний підхід до кожного покупця.