Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Дитячі горщики

Min:195 Min:195
Нічний горщик рожевий OK Baby 1904.559 delivary icon
Нічний горщик рожевий OK Baby 1904.559
Код: 153062
delivary icon

Виробник: OK Baby (Польша)

Ціна:
195 грн

Який вибрати дитячий горщик?

Діти дуже швидко ростуть і дорослішають. Будь-який батько скаже вам, що малюки швидко стають дорослими і, щоб дитинство було щасливим, необхідно приділяти достатньо уваги дитині. Наш інтернет-магазин "Подушка" Київ Україна пропонує вам купити зручні дитячі горщики. Асортимент нашого інтернет-магазину дозволяє вибрати потрібну модель і почати привчати дитину до самостійності.

Чим відрізняється дитячий горщик від унітазу?

дитячий горщик Звичайний унітаз для дорослих, малюкові стане випробуванням, адже він ще зовсім малий і, щоб дістатися до потрібного місця, йому знадобиться допомога мами. На відміну від унітазів для дорослих, дитячі горщики мають спеціальне сидіння, яке враховує всі анатомічні особливості дитячого тіла. Вашій дитині буде зручно сидіти, а головне, весь вміст надійно залишиться всередині горщика.

Види дитячих горщиків

За типом дитячі горщики розподіляються на види:

  • Круглий дитячий горщик: Даний тип горщиків дуже зручний і практичний, а головна його перевага - невелика ціна.
  • Анатомічний горщик: Сучасна технологія, яка дозволяє малюкові відчувати максимальний комфорт.
  • Горщик-стільчик: Має будову, яке за формою нагадує стілець. Також зручний, як і попередні моделі, однак відрізняється наявністю спеціальних ручок, які дозволяють малюкові легко залазити і злазити.
  • Бризгостойкій горщик (по суті, це той же анатомічний горщик з єдиною відмінністю - він має спеціальну підніжку. Конструкція дозволяє легко малюкові вставати і не прилипати до попки малюка. З таким горщиком ймовірність пролити вміст - зводиться до мінімуму).
arrow down