Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Валізи на колесах

Min:0 Min:99999

Валізи в інтернет-магазині "Подушка"

дорожня валіза

Збори в поїздку починаються з валізи. Хочеться, щоб туди вмістилися всі речі. Але головним критерієм для валізи є міцність. Адже в дорозі цю річ часто перекидають, штовхають і поводяться з ним неакуратно. Тому хороший валізу відрізняється своєю надійністю і розмірами.

Відмінності дорожніх помічників

Дорожні валізи бувають декількох видів:

• Полікарбонатні

• Металеві (з легких сплавів)

• Шкіряні

Виходячи з цих критеріїв, можна судити про особливості експлуатації і довговічності. Найдешевші валізи - полікарбонатні. Проте вони міцні та довговічні. На відміну від дорожніх тканинних сумок, вони мають щільний каркас, який злегка вдасться захистити вміст, він дуже легкий у використанні.

Металеві валізи - гарантія того, що речі не постраждають в поїздці і навіть вигляд валізи залишиться незмінним. Шкіряні варіанти додадуть вам велику солідність і стильний вигляд, але абсолютно не підходять для поїздок на природу або активного відпочинку. Купити чемодан недорого можна за допомогою нашого інтернет магазину.

валізи дорожні

Вибираємо валізу без помилок

Вибрати валізу можна виходячи з виду подорожі, кількості людей і речей. Для об'ємних перевезень підійде розмір maxi. Великий чемодан може спокійно вмістити тижневий запас сімейних речей. Валізи середніх розмірів - золота середина для поїздок. У вас залишиться місце для сувенірів на зворотному шляху. А для короткочасних відряджень на одну людину економніше вибрати розмір mini.

Вигідна покупка валізи

Купити чемодан в Україні фірми Hauptstadtkoffer - забезпечити безпеку своїх речей. Зручна перенесення за допомогою двох ручок, кодові замки, міцний корпус, стильний, яскравий вигляд покладуть хорошу основу будь-якого подорожі. Купити чемодан в Києві не важко, адже можна скористатися для цього нашим сайтом. Справжність товару, приємні ціни і швидка доставка - головні наші помічники в роботі!

arrow down