Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Наручний годинник

Min:1750 Min:1950
Годинники ZIZ Астра чорний - другий ремінець в подарунок 5015389
Годинники ZIZ Астра чорний - другий ремінець в подарунок 5015389
Код: 269324

Виробник: ZIZ (Украина)

Ціна:
1 950 грн
1 2 3

Годинник наручний

Поява мобільних телефонів, що показують час, не змогло витіснити з ужитку наручний годинник. Цей механізм крім прямого призначення має додаткову функцію, є стильним аксесуаром. Зараз годинник на руці відображають статус людини, його стильність і індивідуальність.

наручний годинник Матеріал для виготовлення

Корпус є основою, він захищає ніжний внутрішній механізм від пошкодження. Для його виготовлення використовується нержавіюча сталь. Матеріал міцний, недорогий, має гіпоалергенні властивості. Для додання наручним годинником стильності, корпус покривається напиленням. Також для виготовлення корпусу використовується міцний і легкий титан, натуральний його колір сірий матовий, в деяких моделях полірується до блиску. Дитячі наручний годинник можуть виготовлятися як з металу, так і з пластику, каучуку, гуми, кераміки. У деяких варіантах для виготовлення корпусу використовується латунь з покриттям, цінкоалюмініевого сплав.

Ремінці та браслети

Наручний годинник має браслет або ремінець. Перший частіше виготовляється з нержавіючої сталі, титану та має спеціальну застібку для фіксації на руці. Для виробництва ремінців використовується шкіра, екошкіра, щільні тканини, пластик, каучук, гума. На нашому сайті представлені наручні годинники ZIZ арт Follow your, ZIZ маст-хев Математика, з ремінцем зі якісної екокожі.

як вибрати наручний годинник скло

  • Мінеральне скло найміцніше, має тривалий період експлуатації. Через твердості матеріалу при сильному механічному впливі на ньому залишаються подряпини.
  • Сапфірним скла не дряпаються, а ось міцність у таких стекол досить слабка.
  • Пластик. Стійкий матеріал, його практично не можна розбити. Недолік: подряпини, але від них можна швидко позбутися за допомогою шліфування.

Український бренд ZIZ виготовляє дитячі, жіночі та чоловічі годинники переважно з корпусом з латуні, нержавіючої сталі, мінеральним склом і ремінцями з якісної екокожі.

Купити годинник на руку в інтернет-магазині в Україні

Діти вибирають модель за красою, виходячи з кольору і наявного малюнка. Чоловіки набувають стильні варіанти з масивними браслетами. Представниці прекрасної статі, вибираючи жіночі наручні годинники, відштовхуються від свого гардероба. Тому у кожної дівчини, яка носить цей аксесуар, вони не одні. Купити годинник на руку можна в нашому інтернет-магазині, ми знаходимося в Києві, доставка здійснюється по всій Україні.

arrow down