RU
UA
Вхід в кабінет

🌷🌷🌷 До Свята Весни: знижки до 70% на домашній текстиль, одяг, посуд та аксесуари 🌷🌷🌷

Знижки тут

Maxwell (КНР)

Maxwell

В основу створення недорогий посуду Maxwell лягла «Теорія ощадливості», заснована на результатах дослідження, які показали, що люди не використовують потенціал сучасної техніки на всі 100%. Виникає питання: «Навіщо купувати те, що ніколи не будеш користуватися?» Виявивши, що на «зайвих» функціях можна заощадити, була розроблена ідея недорогий надійної посуду, які містять тільки необхідні функції.

Серед раціональних вигод бренду посуду Maxwell можна відзначити турботу про сім'ю, різноманіття вибору, сучасні технології, економію сімейного бюджету; серед емоційних - впевненість у виборі, відчуття затишку і комфорту.

Особливу увагу в дешевій посуді Maxwell приділяється якості і безпеки. Вся дешева посуд відповідає російським і європейським вимогам з безпеки, має міжнародні сертифікати безпеки продукції.

Вся продукція бренду Maxwell вигідно відрізняється від пропозицій на ринку як в рамках співвідношення ціни і якості, так і оригінальною упаковкою - все це привертає увагу кінцевого споживача, спонукаючи його зробити правильний вибір!

«Ми прагнемо наповнити атмосферу вашого будинку гармонією і любов'ю, створюючи якісну і доступну посуд».