Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Billerbeck (Укр-Німеччина)

Billerbeck

Німецька фірма "Billerbeck (Біллербек) - провідний в багатьох європейських країнах виробник ковдр, подушок і інших постільних речей - була заснована в 1921 році в місті Вупперталь Генріхом Біллербек і його компаньйоном як" Рейнська перопухова фабрика ". Продукція Billerbeck, Біллербек відрізняється високою якістю і доступними цінами.

За останні час, завдяки "реформі сну Біллербек" і широкому поширенню продукції, на основі медичних досліджень спільно з вченими, що займаються проблемами ортопедії, здорового сну і відпочинку, були розроблені і впроваджені у виробництво продукції Billerbeck (Біллербек) особливі технології виготовлення різних видів постільних речей .
Сьогодні офіси компанії знаходяться в Німеччині, США, Австрії, Японії, Південної Кореї, Швейцарії, Угорщини та України. Десятки представництв і тисячі консультантів у всьому світі щодня допомагають мільйонам людей здобувати здоровий, комфортний сон.

В ході збільшення виробничих потужностей в 1991 році було засновано перше підприємство "Біллербек Україна" для виробництва перопухових ковдр і подушок за новітніми європейськими технологіями і традиціям компанії.

А в 1993 році відкрито підприємство "Герд Біллербек ГмбХ" в Києві. Сьогодні два сучасних виробничих комплексу Billerbeck (Біллербек) випускають в Україні постільне приладдя Billerbeck (Біллербек), використовуючи вісім різних видів наповнювачів: пух водоплавної птиці, овечу, верблюжу і кашемірову шерсть, бавовняна, шовкова і бамбукове волокно, а також силіконізовані синтетичні волокна.
Регіональні представництва компанії працюють в Дніпропетровську, Харкові, Криму, Одесі, Хмельницькому та Чорткові. Більше двохсот партнерів працюють в Києві і інших містах України.

Робота підприємства Billerbeck (Біллербек), що випускає продукцію "Біллербек" в Україні, дозволила зробити європейську якість доступною українському споживачеві.

Інтернет-магазин "Подушка" - сертифікований партнер компанії Billerbeck