RU
UA
Вхід в кабінет

Речицький текстиль (Білорусь)

Речицький текстиль

ВАТ «Речицький текстиль» - найбільший виробник текстильних виробів для дому в Республіці Білорусь, широкий асортимент яких включає в себе рушники, простирадла, серветки і халати махрові; скатертини і рушники вафельні; комплекти столові і декоративні; покривала; пледи; меблево-декоративні, вафельні і махрові тканини; постільна білизна і др.швейние вироби.
Підприємство має багату історію, що почалася в далекому 1927 році, з підстави в м Річиця панчішно-мотузяною майстерні-артілі «Червоний Жовтень», де працювало 30 осіб. За минулі роки артіль перетворилася на велике підприємство з чисельністю понад 586 робочих людина, перевіреної часом репутацією надійного партнера на ринку текстилю не тільки на території Республіки Білорусь, а й далеко за її межами.
У продукції підприємства безліч споживачів: це роздрібні магазини домашнього текстилю, підприємства готельного та ресторанного бізнесу, санаторії, будинки відпочинку, лікувальні установи і багато інших. Підприємство постійно розширює сферу взаємовигідного співробітництва, активно працюючи на міжнародних спеціалізованих виставках-ярмарках.