Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Lego (Данія)

Lego

З часу свого заснування в 1932 році компанія LEGO Group ставить якість на перше місце у всіх напрямках своєї діяльності.

Для компанії LEGO Group поняття «якість» містить в собі як якість продукції, так і етичні цінності. Компанія LEGO Group прагне перевершити очікування клієнтів щодо наших продуктів і послуг, а також загального враження від марки LEGO.

Довіра, яку весь світ сьогодні надає компанії LEGO Group, побудовано на тому, що ми ніколи не допускали компромісів в питаннях якості, так само як і щодо безпеки продукції та відповідальності перед співробітниками, клієнтами, постачальниками, споживачами і навколишнім середовищем. Будучи світовим лідером в області якості вражень, сервісу і продукції, ми концентруємо увагу на сприйнятті якості клієнтом.

LEGO Group прагне лідирувати в якості
Компанія LEGO Group прагне бути лідером у всіх сферах своєї діяльності. Тому ігрові матеріали, що випускаються LEGO Group, повинні як мінімум відповідати всім національним і міжнародним стандартам в галузі ігрових матеріалів. Крім дотримання всіх обов'язкових вимог, компанія прагне забезпечувати відповідність всієї продукції LEGO розумним очікуванням споживачів щодо якості та безпеки, при цьому враховуючи дизайн, ігрові звички і можливе неправильне використання іграшок.

Всі ігрові матеріали LEGO, вироблені для європейського ринку, мають етикетку EU CE. Ця етикетка вказує, що компанія LEGO Group гарантує відповідність продукції Директиві Європейського союзу з безпеки іграшок. Продукція, вироблена для ринку США, відповідає Закону про підвищення безпеки споживчих товарів Зводу федеральних законів (Code of Federal Regulation, Consumer Product Safety Improvement Act, CPSIA), а також стандарту Американського товариства по випробуванню матеріалів ASTM F963.
На практиці це означає, що всі ігрові матеріали LEGO повинні задовольняти найжорсткішим нормативним вимогам галузі.

Компанія LEGO Group для виготовлення своєї продукції використовує переважно пластмасу АБС. Цей матеріал забезпечує продуктам компанії LEGO Group унікальну силу зчеплення, блиск і стійкість кольору. Уся сировина і продукція проходять випробування в лабораторіях компанії і в незалежних лабораторіях.

Компанія LEGO Group є членом Європейської асоціації виробників іграшок (Toy Industries of Europe, TIE) і Американської асоціації виробників іграшок (Toy Industries of America, TIA), а також очолює Європейський комітет зі стандартизації вимог до безпеки іграшок. В рамках TIE і Європейського комітету зі стандартизації (CEN) компанія LEGO Group бере активну участь в розробці стандартів безпеки іграшок, тим самим сприяючи підвищенню безпеки продукції цієї галузі.