Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Bebe Confort (Франція)

Компанія Bebe Confort - це нове покоління дитячих товарів преміум-класу, зроблених у Франції. Історія компанії бере свій початок в 1875 році, і вже більше століття Bebe Confort присвячує себе турботі про комфорт і безпеку найдорожчого, що є в житті - дітей. Компанія Bebe Confort має високий статус серед виробників дитячої продукції, займаючи лідируюче положення на міжнародному ринку дитячих товарів. Розробка і виробництво продукції Bebe Confort здійснюється на власних заводах, розташованих у Франції, Італії, Португалії та в інших європейських країнах.
Компанія випускає всю потрібну для малюка продукцію під однією торговою маркою. Існують два напрямки: вироби для дому (іграшки, соски, посуд, меблі, білизна і дитячий одяг) і для вулиці (коляски і автокрісла). Складовою успіху Bebe Confort є впровадження технічних інновацій, строгий контроль якості та безпеки, стильний дизайн дитячих товарів і пріоритетне ставлення до здоров'я малюків.
Продукція Bebe Confort звертає на себе увагу своєю індивідуальністю, малою вагою і легкістю використання. Вона увібрала в себе все багатство сучасних технологій і не вимагає складного догляду. Для дитячих колясок і автокрісел компанією введена революційна система складання і система кріплення. Крім цього, Bebe Confort створено перше автомобільне крісло з поворотним сидінням. При використанні такого автокрісла дитина може їхати як особою по напряму руху, так і навпаки, за рахунок чого досягається максимальний комфорт для малюка під час поїздки.
Здоров'я дітей - найважливіше для батьків, тому нові дитячі товари Bebe Confort розробляються у співпраці з кращими французькими фахівцями по материнству і дитинству, що входять в Материнський Комітет Франції, адже гарантія безпеки продукції - один з найважливіших показників її якості. Одним з достоїнств продукції для дітей Bebe Confort є ексклюзивний спортивний дизайн. Кольорові рішення вражають уяву батьків, а маляті не будуть дратувати очей. Таким чином, дизайнерами Bebe Confort приділяється особлива увага вихованню естетичного смаку у малюків з самого народження. При створенні неповторного стилю моделей Bebe Confort враховуються останні віяння в області дизайну дитячих товарів.
Для компанії Bebe Confort характерно постійне проведення власних досліджень і створення на їх базі інноваційних конструкцій. Вбудована система кріплення Modulo Clip і система управління коляскою за допомогою ручки Modulo Drive - унікальні запатентовані компанією конструкції. Bebe Confort випускає ексклюзивні вироби по кожному з напрямків виробництва дитячих товарів. У них застосовуються найостанніші новаторські технології, які дають затишок і комфорт малюкові, а також створюють зручність батькам.
Всі товари, що випускаються під торговою маркою Bebe Confort, проходять жорсткі випробування на відповідність всім міжнародним нормам безпеки, а також внутрішній і зовнішній лабораторний контроль якості. Продукція компанії сертифікована за системою стандартів ISO 9001.
Однією з найважливіших завдань компанія Bebe Confort бачить створення комфортних умов життя для дітей, а також спрощення догляду за дитиною для батьків. Асортимент дитячої продукції Bebe Confort постійно розширюється і доповнюється, що дозволяє будь-якій сім'ї підібрати товари, оптимальні для її способу життя. Підвищена функціональність, надійність і довговічність використання товарів Bebe Confort роблять їх придбання вигідною покупкою. Фахівці компанії Bebe Confort ділять з батьками ніжність і турботу, створюючи свою продукцію для того, щоб кожен момент життя був особливим для дитини.