Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Stof (Франція)

Stof - французька компанія, яка виробляє якісний домашній текстиль сучасного дизайну. Фірма експортує домашній текстиль високої якості у великих обсягах в багато країн. Продукція даного бренду відома в 55 країнах всього світу. В асортименті компанії є пледи, подушки і покривала. Текстиль виготовляють як з натуральних тканин, так і з смесового або штучного текстилю.

Завдяки безперервному розвитку і впровадженню інновацій колекції Stof поповнюються не тільки новими дизайнами, а й новими матеріалами. Французька фірма постійно в процесі удосконалення і нововведення. Результатом невтомної роботи і творчої самовіддачі колективу, компанія стала одним з провідних виробників в світовій текстильної галузі.

Догляд за домашнім текстилем Stof простий. Продукцію дозволено прати при температурі 30 градусів, режим рекомендовано вибирати "Ручне прання". Послуги центрів дозвілля заборонена! Також не рекомендується гладити текстиль і вибілювати. Віджимати і сушити продукцію теж не бажано. При правильному догляді продукція Stof прослужить Вам довгі роки.