RU
UA
Вхід в кабінет

Shingora (Індія)

Shingora - індійський виробник, який експортує продукцію люкс сегмента. Компанія спеціалізується на виготовленні елітного текстилю високої якості з авторським дизайном. При пошитті красивій продукції використовуються першосортні натуральні матеріали, зокрема: кашемір, мериносова шерсть, пашмина, китайський шовк, індійський бавовна, першокласний льон. У сировинному складі пледів також зустрічається віскоза і акрил, які сприяють зміцненню структури, поліпшення експлуатаційних властивостей і естетичних параметрів.

В асортименті знаменитих пледів від Shingora є барвисті колекції з етнічним східним візерунком, самобутні витіюваті візерунки і актуальні сучасні моделі. Вироби представлені в різних розмірах: 130 × 180, 140 × 190, 150 × 200 см. Завдяки такій різноманітності представлених кольорів і розмірів покупця в будь-якому випадку зацікавить одна з представлених моделей.

Фірма Shingora виробляє якісний і практичний товар, догляд за яким не вимагає особливих зусиль і витрат. Для делікатної продукції рекомендована суха чистка. Згодом пледи не втрачають свого насиченого відтінку, чудово зберігають форму, комфортність і міцність. Не рекомендується гладити і вибілювати, а також ні в якому разі не можна віджимати і сушити в пральній машині.


Продукція марки Shingora: