Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Аксесуари для дівчаток

Min:67 Min:67
Обруч на голову Блискуча корона 6022-001 рожевий delivary icon
Обруч на голову Блискуча корона 6022-001 рожевий
Код: 373759
delivary icon

Виробник: Канцактів (КНР)

Кольори
Ціна:
67 грн
Обруч на голову Блискуча корона 6022-001 жовтий delivary icon
Обруч на голову Блискуча корона 6022-001 жовтий
Код: 373760
delivary icon

Виробник: Канцактів (КНР)

Кольори
Ціна:
67 грн

Аксесуари для дівчаток

Будь-яка мама намагається добре одягнути свою дочку, щоб вона виглядала акуратно, красиво і охайно. Дитячі пов'язки на голову є маленькими штучками, проте вони дивно можуть перетворити образ будь-якої дівчинки. Лише пов'язка на голову дитяча може завершити весь зовнішній вигляд вашої маленької принцеси, таким чином, дитина отримає красу властиву для цього віку.

Аксесуари для дівчаток

У нашому інтернет магазині ви можете підібрати і дитячі пов'язки на голову купити за доступною ціною. Якщо ви підшукуєте пов'язочку, яку одягаєте на кожен день, тоді зверніть увагу на асортимент нашого інтернет магазину. Виготовлені вони з високоякісних натуральних матеріалів, тому вони не викликають алергічної реакції у дитини.

Завдяки унікальному обідку, прикрашеного декорованими квіточками, ви можете створити яскравий образ для вашої малятка. Обідки можуть бути декоровані за допомогою штучних дрібних квіточок, а також великих тканинних квіточок. Попитом користуються обідки, які прикрашені за допомогою намистин і страз. Це досить святковий варіант. Обідки, які доповнені квіточками, можуть виявитися ще одним необхідним декором дитячої стрижки.

arrow down