Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Аксесуари для колясок

Min:890 Min:890
Дощовик для коляски GB Qbit і Qbit + GB 616 431 011
Дощовик для коляски GB Qbit і Qbit + GB 616 431 011
Код: 238215

Виробник: GB (КНР)

Ціна:
890 грн

Додатковий комфорт для малюка і мами

При виборі коляски для малюка батькам варто задуматися над покупкою необхідних аксесуарів. Вони стануть надійним доповненням до засобу транспортування дитини. Коляска, укомплектована аксесуарами, стає найбільш надійним захистом для малюка і комфортною зоною перебування.

Які бувають аксесуари до колясок

Аксесуари бувають двох типів: рідні та універсальні. Перші підходять до конкретного бренду, другі можуть використовуватися в різних візках.

аксесуари для колясокаксесуари для дитячих колясок

Найбільш затребуваними аксесуарами для дитячих колясок є:

  • Дощовики та москитні сітки. Зазвичай ці два доповнення придбавають усі батьки. Вони бувають різного покрою: на прогулянкову коляску і на універсальну люльку. Важливо звернути увагу на міцність і якість матеріалу та на зручність кріплення до коляски.
  • Конверти та накидки на ніжки. Знову ж утеплені конверти частіше використовують для колисок, а накидки для прогулянкових блоків. Варто придивитися до ворсу (він повинен бути густим, сантиметра три в висоту) і до верхнього матеріалу (переважно непромокаєму тканину). Важливо врахувати розміри. Часто конверти не поміщаються в коляску.
  • Матрац необхідний плоский і жорсткий. Це важливо для формування скелета дитини.
  • Приналежності для зручності мами. Це муфти для рук на ручку. Сумки. Кріплення для них. Термосумочкі для пляшок.
  • Чохли на колеса. Дуже зручна річ для зберігання коляски в квартирі. Вони забезпечують чистоту підлоги після прогулянки.
  • Протиугінні замки для пильних батьків. Зазвичай купуються в комплекті з дорогими колясками.
  • Іграшки та дитячі дуги. Чимала опція для розвитку малюка. Під час прогулянки, дитина не тільки дихає свіжим повітрям, а й розвиває сенсорні здібності та моторику.

Крім цього списку існують й інші аксесуари: менш затребувані, але дуже корисні. Це підніжки, змінні колеса, утримувачі, насоси, кріплення.
При бажанні батьків, коляску малюка можна повністю укомплектувати додатковими опціями і аксесуарами.

Інтернет-магазин «Подушка» в Києві представляє широкий асортимент аксесуарів до дитячих колясок. Тут можна підібрати додаткові опції, відповідні будь-яким вимогам покупця, і придбати їх за вигідними пропозиціями.

arrow down