Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Про нас

Давайте познайомимось!

Наша компанія народилася в 2007 році 27 липня. Наш асортимент продукції налічував всього 170 позицій (35 подушок, 29 ковдр, 40 комплектів постільної білизни, 30 пледів, 28 рушників, 8 покривал), хоча тоді нам здавалося, що це дуже багато :)

На сьогоднішній день у нас на сайті представлено більше 128 000 товарів, в різних категоріях від домашнього текстилю та посуду до дитячих товарів.

Нашою метою, як і 14 років тому, є привнесення в будинок не просто комфорту, а справжнього затишку, створення атмосфери, в якій кожна людина відчуває себе захищеною і щасливою.

Чому варто купувати у нас:

Ретельно вибираємо продукцію. При виборі продукції ми керуємося принципом трьох головних правил Podushka.ua: якість, дизайн і комфорт.

Виконуємо ваші очікування. У будь-якому випадку - ми завжди на вашому боці. Намагаємося відправити в максимально короткі терміни замовлену Вами продукцію, тому що самі не любимо чекати. Якщо ви проживаєте в Києві, ми завжди привеземо вам кілька варіантів (адже іноді так важко вибрати!). А для клієнтів з інших куточків України - намагаємося обміняти товар, якщо ваші очікування не виправдалися (ми самі цього не любимо).

Ми вас здивуємо! У нас щодня проходить велика кількість акцій, знижок і розпродажів. Ми любимо дарувати подарунки і гарний настрій!

Ви отримуєте кращий товар за найкращою ціною. Крім акцій у нас діє накопичувальна система знижок, ви можете ділитися своєю знижкою зі своїми друзями і близькими.

Ділимося з вами всім! Ми описуємо в наших новинах продукцію з якою працюємо, пишемо огляди і даємо рекомендації по догляду, щоб куплені товари служили вам якомога довше. А в наших розсилках ми розповідаємо цікаві факти про сон, здоров'я, даємо поради щодо вибору (іноді можна просто розгубитися) і ділимося особистим досвідом.

А ще ми дуже любимо свою роботу :)

P.S. У нас є дуже затишний магазин в Києві:
Русанівка, вул. Ентузіастів, 11

І ми чекаємо Вас в гості, адже там можна помацати, пожамкати, помучити обрану продукцію :)